0 800 307 555
0 800 307 555

Стало відомо, за рахунок чого фінансують ремонти українських аеропортів


Стало відомо, за рахунок чого фінансують ремонти українських аеропортів

Виявляється, що чимала частка фінансування українських аеропортів, зокрема, на їх ремонти, припадає з лотерей. Про це стало відомо на форумі асоціації “Аеропорти України”, пише fbc.ua

Начальник управління інфраструктурних проектів Державного агентства інфраструктурних проектів України (ДАІПУ) «Укрінфрапроект» розповіла, що від початку планувалося фінансування за рахунок лотерей у розмірі 1 мільярда гривень. Проте за фактом сума становила лише 160 мільйонів, з яких 135 уже витрачено на реконструкцію Вінницького аеродрому.

Для проведення ремонтних робіт в аеропортах Херсона та Рівне, українські депутати направили пряму субвенцію з державного бюджету до місцевих бюджетів відповідних областей.

За її словами, 440 мільйонів гривень субвенцій припали на реконструкцію злітної смуги в Херсоні та ще 35 мільйонів гривень на радіотехнічне обладнання. В аеропорту міста Рівне оновили світлосигнальне обладнання, яке коштувало 60 мільйонів гривень.

Що ж до майбутнього українських аеропортів, поки що в цьому питання. ДАІПУ звернулося до державних органів з проханням передбачити у бюджеті на 2022 рік фінансування аеропортів України на суму 4,6 мільярда гривень. З них 2,2 мільярди планується витратити на будівництво нового аеродрому в Дніпровському аеропорту, а 1,5 мільярда гривень інвестувати у будівництво нового аеропорту на Закарпатті.

Тим не менш, у держбюджеті 2022 року на ремонти та будівництво аеропортів України виділено 400 мільйонів гривень.

Раніше ми писали про те, що новий аеропорт, а точніше великий авіахаб, планують збудувати в Приазов’ї. Йдеться про місцевість між Бердянськом та Маріуполем.

Також ми повідомляли про терміни ухвалення Державного бюджету на 2022 рік. У Кабміні розповіли, коли проект буде повністю доопрацьовано.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають