0 800 307 555
0 800 307 555

Інспектори зможуть відстежувати наявність страхового полісу під час руху авто


Інспектори зможуть відстежувати наявність страхового полісу під час руху авто

Міністерство внутрішніх справ і Моторне страхове бюро (МТСБУ) запускають нові цифрові сервіси для учасників дорожнього руху. Зокрема, планується впровадження рішень, які дозволять перевіряти наявність поліса Обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ) дистанційно.

Про це повідомили в МТСБУ.

Читайте також: Коли поліцейський має право вимагати поліс страхування у водія

«Наша інновація з МТСБУ дозволяє захистити водіїв від придбання підроблених полісів і надалі дозволить контролювати наявність поліса ОСЦПВ на автомобіль безпосередньо під час руху, без його зупинки», — зазначив заступник голови МВС Сергій Гончаров.

За його словами, на сьогодні така проблема існує. А цифрові інструменти допомагають її вирішити.

Крім того, в додатку «Дія» вже доступні права та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. До того ж нове водійське посвідчення також можна замовити онлайн.

Серед інших цифрових сервісів в МТСБУ вказали на заміну індивідуальних номерних знаків з доставкою додому, а також можливість дистанційно оплатити квитанцію за порушення ПДР. За словами Гончарова, завдяки цій інновації близько 80% штрафів сплачуються протягом декількох днів.

Варто відзначити, що з 2018 року з’явилася можливість укладення електронного договору ОСЦПВ. З початку 2021-го вже оформлено понад 4600 електронних європротоколів.

Оформити ОСЦПВ онлайн на Finance.ua 🚗

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua