0 800 307 555
0 800 307 555

Як отримати субсидію при боргах за комуналку


Як отримати субсидію при боргах за комуналку

Українці, які мають заборгованості з виплати комунальних платежів, все одно мають право на отримання житлової субсидії, але їм для цього необхідно укласти договір реструктуризації і звернутися до органу соціального захисту населення.

Про це розповів заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко, повідомляє урядовий портал.

Згідно із законодавством, житлова субсидія не призначається за наявності простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, строк позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн).

Щоб укласти договір реструктуризації, потрібно звернутися до надавачів відповідних комунальних послуг. Якщо договір буде укладено протягом двох місяців з початку опалювального сезону, субсидію призначать з початку опалювального сезону.

Разом з тим ті, хто не згоден з встановленими сумами заборгованості, можуть оскаржити їх у суді. Це також є підставою для призначення субсидії.

Субсидія також не надається, якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів більше ніж три місяці. Однак ця норма має свій виняток.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua