0 800 307 555
0 800 307 555

Курс Bitcoin впритул наблизився до нової психологічної позначки


Курс Bitcoin впритул наблизився до нової психологічної позначки

Курс біткойна в ході торгів 20 жовтня наблизився до наступної психологічно важливої позначки 65 тисяч доларів, випливає з даних CoinDesk і CoinMarketCap. Так дорого криптовалюта не коштувала з квітня 2021 року, коли був встановлений поки що чинний абсолютний рекорд ($64 888,99).

Максимум за останні 24 години — $64 476,26 за одиницю криптовалюти, що лише трохи нижче від чинного рекорду.

Курс головної криптовалюти світу безперервно зростає з початку жовтня.

Все почалося після заяви Bank of America, що ринок криптовалют «занадто великий, щоб його ігнорувати». Поточне зростання відбувається на тлі очікувань, пов’язаних з майбутніми лістингами біткойна-ETF (Exchange Traded Fund — індексний фонд, акції якого обертаються на біржі), пише Reuters.

19 жовтня на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) під тікером BITO почав торгуватися ETF на базі біткойн-ф’ючерсів від компанії ProShares. Крипто-ETF були запущені в цьому році в Канаді і Європі на тлі зростаючого інтересу до цифрових активів. VanEck і Valkyrie входять до числа керуючих фондів, що виявляють інтерес до інвестиційних продуктів ETF, акції яких котируються в США.

Як завжди, в унісон з біткойном дорожчають й інші криптовалюти — наприклад, курс Ethereum зараз становить без малого $4 тис. Так дорого криптовалюта до цього коштувала шість місяців тому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua