0 800 307 555
0 800 307 555

Рейди поліції контролюватимуть карантин: що перевірятимуть


Рейди поліції контролюватимуть карантин: що перевірятимуть

В Україні складна епідеміологічна ситуація через штам коронавірусу «Дельта». Він зараз зареєстрований в кожній області України, і ситуація досить швидко погіршується.

Про це заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Станом на 12 жовтня 16 регіонів перебувають на «помаранчевому» рівні, і це є зоною посиленого контролю, зазначив Кузін.

За його словами, важливий дієвий контроль:

  • за дотриманням маскового режиму,
  • за умовами перевезень,
  • за роботою закладів громадського харчування та розважальними закладами.

«Тому необхідно напрацювати механізми, порядок взаємодії, враховуючи кількість санітарних лікарів, працівників Держспоживслужби та Національної поліції України, які будуть залучені в ці процеси. Крім того, ми повинні чітко розуміти відповідальних осіб», — заявив голова Нацполіції Ігор Клименко.

Відповідальними особами він вважає: керівників автотранспортних підприємств або фірм, що здійснюють перевезення громадян, організаторів спортивних заходів.

За його словами, критичним моментом є діяльність розважальних закладів, у тому числі нічних клубів, ринків, закладів громадського харчування.

«Уряд, розуміючи, що бізнес, який платить громадянам заробітну плату і наповнює бюджет держави, повинен працювати, даватиме можливість їх роботи навіть в „червоній“ зоні. Обов’язковою умовою такої роботи є також підтвердження клієнтами і персоналом своєї COVID-безпеки», — сказав Ігор Клименко.

Національна поліція вже встановила на планшети поліцейських відповідне програмне забезпечення, яке дозволяє зчитувати QR-код з міжнародних і внутрішніх сертифікатів про вакцинацію.

«Ми продовжимо роботу спільних рейдових груп співробітників Держпродспоживслужб і поліції з перевірки закладів громадського харчування, розважальних центрів, торгових центрів і магазинів», — сказала голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua