0 800 307 555
0 800 307 555

Прибуток банків цьогоріч є найкращим результатом за останні 10 років — очільник НБУ


Прибуток банків цьогоріч є найкращим результатом за останні 10 років — очільник НБУ

Чистий прибуток банків за 8 місяців 2021 року становить 45,6 млрд грн, що є кращим за результати у відповідні періоди понад десяти років поспіль.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Національного банку Кирило Шевченко.

«Маємо переконливий фінансовий результат банківського сектору за підсумками 8 місяців — 45,6 млрд грн чистого прибутку. Це майже на 40% перевищує торішній показник (32,6 млрд грн за 8 місяців 2020 року) і є кращим за результати у відповідні періоди понад десяти років поспіль», — написав Шевченко.

За його словами, цьому сприяли швидке зростання операційних доходів та істотне скорочення резервування, банки й надалі нарощують кредитування бізнесу і населення. Водночас зберігається позитивна динаміка залучень коштів клієнтів у національній валюті: приріст гривневих депозитних портфелів бізнесу та населення становив у річному вимірі +29% та +15% відповідно.

Довідка Finance.ua:

  • Верховна Рада ухвалила закон, що зобов’язує банки здійснювати валютний нагляд за рахунками нерезидентів, зокрема обмінюватися інформацією про приналежність рахунків їхніх клієнтів до банківських рахунків, відкритих нерезидентам;
  • якщо ви маєте матеріальні цінності, які не хочете зберігати дома, можна скористатися індивідуальним банківським сейфом на умовах укладеного договору.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua