0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні незабаром злетить попит на одну з вакансій


В Україні незабаром злетить попит на одну з вакансій

В Україні в серпні значно збільшиться попит на нянь, що пов’язано з початком навчального року.

У сім’ях вони можуть заробляти до 20 тис. грн на місяць.

Про це розповіли аналітики кадрового порталу Jooble. За їхніми даними, найбільше вакансій від роботодавців на цю роботу в: Києві, Харкові, Дніпрі та Львові.

“Няня – не сезонна професія, попит на них тримається практично на одному рівні протягом року. Але ми помітили, що в літній період шукають їх найбільш активно. Досвідчені няні зазвичай працюють в сім’ї протягом усього дитинства дитини і шукають роботу після того, як сім’я її послуг більше не потребує. Але відкрито багато вакансій і на тимчасову зайнятість”, – говорить Олена Кирильєвніна, керівник відділу по роботі з партнерами Jooble.

Заробітна плата у нянь залежить від регіону і графіка роботи. Найбільше вакансій від роботодавців на неповний робочий день, при такому графіку няням платять від 350 до 500 гривень на годину. Якщо ж роботодавець шукає няню для роботи на постійній основі і на повний робочий день, то заробітна плата по Україні варіюється від 5 до 20 тис. грн.

Попит на нянь зазвичай починає стрімко зростати перед початком кожного навчального року. Більше вакансій з’являється навесні, а влітку доходить до піку. Вимоги, які прописують роботодавці найчастіше – досвід роботи від 2-х років, любов до дітей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua