0 800 307 555
0 800 307 555

Mastercard вибрала «цифровий долар» для оплати товарів криптовалютою


Mastercard вибрала «цифровий долар» для оплати товарів криптовалютою

Платіжна система Mastercard тестує використання стейблкойна USDC для оплати покупок за допомогою криптовалюти.

Компанія розкрила подробиці проекту на офіційному сайті.

Mastercard розширює карткову програму для криптовалютних гаманців і обміну крипти, щоб спростити платежі. В якості посередника вони вибрали стейблкойн USDC, який є цифровим аналогом долара і майже завжди прирівнюється до $ 1, тому що емітент обіцяє викупити його в будь-який час за курсом 1 до 1.

Читайте також: Крипта стала першою інвестицією серед 45% молодих жителів Великобританії

«Mastercard і її партнери протестують цю нову можливість, щоб дозволити більшій кількості банків і крипто-компаній пропонувати можливості карток людям, які бажають витрачати свої цифрові активи скрізь, де приймається Mastercard», — підкреслюється в прес-релізі.

Виконавчий віце-президент з цифрових активів і блокчейн-продуктів і партнерських відносин в Mastercard Радж Дхамодхаран звернув увагу, що сьогодні не всі криптовалютні компанії можуть конвертувати крипту в традиційні фіатні валюти, які офіційно використовують при покупках по всьому світу.

Платіжна система прагне спростити процес, співпрацюючи з Evolve Bank & Trust і Paxos Trust Company — провідною інфраструктурою блокчейнів і платформою випуску стейблкойнів, а також Circle — основним оператором USD Coin.

Після розширення програми Crypto Card Mastercard, Paxos і Circle будуть використовувати свої платформи для полегшення перетворення віртуальних валют у фіатні за допомогою стейблкойнів, забезпечених резервними активами.

Спрощення процесу дозволить більшій кількості банків і криптокомпаній забезпечити споживачам можливість оплати криптовалютою практично в будь-якому магазині.

«Робота з пілотним проектом Mastercard з перетворення цифрових активів у долари для повсякденних витрат прискорить використання споживачами криптовалюти в якості засобу торгівлі», — заявив співзасновник і генеральний директор платіжного сервісу BitPay Стівен Пара.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua