0 800 307 555
0 800 307 555

Нацбанк сподівається на транш кредиту МВФ до кінця року


Нацбанк сподівається на транш кредиту МВФ до кінця року

Україна розраховує отримати транш кредиту Міжнародного валютного фонду (МВФ) за програмою stand-by до кінця 2021 року. Від цього кредиту залежить і інше фінансування.

Про це повідомив заступник голови Національного банку України Юрій Гелетій в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«Продовження співпраці з МВФ для НБУ, українських стейкхолдерів і всіх держустанов — це найважливіше завдання. Зараз потрібно рухатися до досягнення Staff Level Agreement, що означатиме оновлення нашого Меморандуму про співпрацю до першого перегляду радою директорів. Цього року календарно ми можемо встигнути отримати транш», — повідомив він.

Читайте також: Україні вдасться виконати всі зобов’язання за програмою МВФ – Марченко

За словами Гелетія, НБУ також розраховує на отримання другого траншу макрофінансової допомоги від ЄС обсягом 600 млн євро і другої частини DPL від Світового банку на 350 млн доларів. Він підкреслив, що можливість отримання цього фінансування Україною безпосередньо залежить від успіхів у співпраці з МВФ.

Заступник голови НБУ додав, що для продовження співпраці з МВФ НБУ виконує структурні маяки, зокрема, проводить самооцінку з наглядового процесу, звітності та інструментарію відповідно до Базельських принципів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua