0 800 307 555
0 800 307 555

У США почнуть майнінг Bitcoin на атомній енергії


У США почнуть майнінг Bitcoin на атомній енергії

Виробник електроенергії Energy Harbour оголосив, що буде поставляти чисту ядерну енергію для нового підприємства з видобутку Bitcoin Standard Power в штаті Огайо.

Energy Harbor планує почати живлення майнінг-ферми в грудні 2021 року.

Співпраця дозволить Standard Power, хостинг-провайдеру для майнерів біткойнів і інших компаній, що займаються обробкою даних, перетворити покинуту паперову фабрику в Кошоктоні, штат Огайо, на підприємство з видобутку Bitcoin.

Читайте також: Bitcoin напророкували обвал на 80%

Крім того, компанія заявила, що забезпечить надійність і стабільність передавальної мережі за рахунок зупинки операцій в періоди енергетичної кризи.

“Ми обрали Огайо через низькі витрати на електроенергію та наявність безвуглецевих джерел енергії. Співпрацюючи з Energy Harbor, ми проактивно структурували наші можливості хостингу, щоб гарантувати, що 100% електроенергії, пов’язаної з цим об’єктом, не містить вуглецю», — сказав генеральний директор Standard Power Максим Серьожин.

Зазначимо, вплив майнінгу криптовалют на екологію привертає велику увагу громадськості, тому ферми все частіше переходять на споживання екологічно чистої енергії. Наприклад, американська енергетична компанія Talen Energy займеться майнінгом і розмістить центр обробки даних поруч з електростанцією Саскуеханна в Пенсільванії.

Додамо, Огайо – штат з дружньою політикою до технології блокчейн. У серпні 2018 року губернатор Джон Касіч підписав закон, в якому транзакції на блокчейні визнаються в якості юридичного доказу в судах. B листопаді того ж року Огайо почав приймати Bitcoin в якості форми сплати податків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua