0 800 307 555
0 800 307 555

Зеленський запровадив санкції щодо десятків банків РФ та «банків» ОРДЛО


Зеленський запровадив санкції щодо десятків банків РФ та «банків» ОРДЛО

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про продовження чинних і нові санкції щодо 55 банків і фінансових компаній Росії і «банків» ОРДЛО.

Про це повідомляє офіційний сайт глави держави.

Про які банки йдеться? Санкції на кожен з банків накладаються на 3 роки. Серед установ, на які накладена заборона, — Банк Москви, Газпром Банк, банк «Росія», банк «ВТБ», державна корпорація «ВЕБ.РФ», Сбербанк Росії, а також платіжні системи MoneyTo, BLIZKO, ANELIK, «Колібрі».

Читайте також: Комітет Сенату США схвалив законопроект щодо оцінки корупційних правопорушень при будівництві «Північного потоку-2»

Серед фізичних осіб, на яких наклали санкції, опинилися засновники банку «Севастопольський морський банк» Анненков Олександр Васильович та Анненкова Лідія Василівна.

Санкції наклали і на дві установи, що знаходяться на окупованому Донбасі. Це «Центральний Республіканський Банк Донецької Народної Республіки», що знаходиться в Донецьку, і так званий «Державний банк Луганської Народної Республіки» у місті Луганськ.

Відповідним документом доручено Кабінету міністрів України разом зі Службою безпеки України та Національним банком України забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), передбачених пунктом 2 цього рішення.

Бізнес на пенсіях в ОРДЛО

Міністерству закордонних справ України — поінформувати компетентні органи Європейського союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про застосування санкцій і порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua