0 800 307 555
0 800 307 555

Воррен Баффет пояснив, чому сплачує мізерні податки


Воррен Баффет пояснив, чому сплачує мізерні податки

Геній інвестицій та мільярдер Воррен Баффет відреагував на розслідування американської неприбуткової організації ProPublica щодо несплати податків.

Інвестор-мільярдер та генеральний директор компанії Berkshir Hathaway в листі для медіа детально пояснив свою позицію.

Розслідування. ProPublica проаналізувала декларації Воррена Баффета з 2014 по 2018 рік. Журналісти-розслідувачі з’ясували, що за цей період статки інвестора зросли на 24 мільярди доларів. Проте, він задекларував лише 125 мільйонів доларів доходу і сплатив податок у розмірі 24 мільйонів доларів.

До речі, про цікаві ініціативи та фінансові нововведення в інших країнах ми розповідаємо в нашому телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь і ви! &#129 323;

«Воррен Баффет справді дивовижний. Він король. За нашими розрахунками, він уникнув більше податків, ніж будь-хто в Америці», — йдеться у матеріалі американської організації.

ProPublica інформує, що мільярдеру вдається мінімізувати свій дохід, і відповідно податки, зберігаючи свій капітал в активах Berkshire Hathaway. Плюс компанія не виплачує дивіденди інвесторам.

Відповідь Воррена Баффета. Мільярдер заявив, що більшість акціонерів його компанії надають перевагу тому, щоб Berkshire реінвестувала прибутки, а не виплачувала дивіденди. Баффет також наголосив, що інвестори усвідомлюють, що більшість цих коштів врешті-решт підуть на добрі справи.

«Багато великих акціонерів, включаючи мене, насолоджуються довгостроковим збільшенням вартості, знаючи, що воно призначене для благодійності, а не споживання чи династичних прагнень», — заявив Воррен Баффет.

Читайте також: Білл Гейтс і Уоррен Баффет побудують АЕС на швидких нейтронах

Інвестор акцентував на тому, що власники цінних паперів компанії Berkshire класів «А» та «В» проголосували проти виплати дивідендів у 2014 році. Баффет захищає своє рішення зберегти практично увесь багатомільярдний капітал у своєму фонді. Багатій пообіцяв віддати майже 100% своїх статків на благодійність. Баффет додав, що з 2006 року пожертвував майже половину зі своїх 475 тисяч активів.

Баффет вважає, що краще віддати гроші на благодійність, ніж підтримувати погашення державного боргу США Федеральним урядом. Він у черговий раз підтримав внесення змін до податкового кодексу. Інвестор висловив сподівання, що це допоможе зменшити фінансовий розрив у суспільстві та додав, що багаті династії – «небажане явище для нашого суспільства».

«Я вірю, що ці гроші принесуть більше користі суспільству, якщо підуть на благодійність, ніж якщо вони будуть використані для незначного зменшення боргу США, який постійно зростає», — зауважив мільярдер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua