0 800 307 555
0 800 307 555

Україна увійшла в топ-10 країн, що найбільше заробили на Bitcoin


Україна увійшла в топ-10 країн, що найбільше заробили на Bitcoin

Українські інвестори заробили на Bitcoin в 2020 році сотні мільйонів доларів на тлі того, як головна криптовалюта досягла нових історичних максимумів завдяки інтересу інституційних інвесторів.

За оцінками Chainalysis, українські трейдери в сукупності заробили близько $ 400 млн у вигляді отриманого прибутку у Bitcoin у минулому році. Дослідницька фірма з Нью-Йорка опублікувала звіт, в якому перераховані 25 країн — лідерів в цій категорії.

Американські інвестори очолили світовий список, зафіксувавши понад $ 4 млрд прибутку від торгівлі найпопулярнішою криптовалютою. Це в три рази більше, ніж у Китаю, який посів друге місце з показником $ 1,1 млрд.

Далі в порядку убування йдуть Японія ($ 900 млн), Велика Британія ($ 800 млн), Росія і Німеччина (по $ 600 млн). Україна ($ 400 млн) посіла десяте місце.


Таблиця: Chainalysis

«Інвестори майже у всіх країнах побачили найбільше зростання до кінця року», — відзначили експерти з Chainalysis.

Дослідницька компанія заявила, що її оцінки грунтуються на відстеженні даних транзакцій від криптосервісів, хоча децентралізований характер технології не дозволяє дізнатися, де знаходяться сторони будь-якої окремої угоди.

Обсяги торгівлі криптовалютою часто різко зростають в періоди нестабільності, коли короткострокові трейдери прагнуть отримати прибуток від коливань цін. Багато учасників ринку кажуть, що це ключова привабливість нового активу.

Читайте більше новин про валюту в нашому телеграм-каналі Finance_ukr.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua