0 800 307 555
0 800 307 555

Ціни на оренду квартир влітку істотно зростуть через ослаблення карантину


Ціни на оренду квартир влітку істотно зростуть через ослаблення карантину

Влітку ціни на арендоване житло в столиці можуть піти вгору на тлі карантинних послаблень.

Таку думку висловив експерт з нерухомості.

За його словами, традиційно високий попит на київську орендну нерухомість буде сконцентрований на малогабаритному житлі поблизу станцій метро або в районах з розвиненою інфраструктурою.

Читайте також: Оренда квартир: дешевшають багатокімнатні квартири

«У середині літа варто очікувати скасування карантину, що суттєво вплине на відновлення роботи бізнесу, поверне людей у великі міста. Зокрема, це стосується Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Одеси, Львова, Києва. Відповідно зі збільшенням попиту вартість оренди може зрости на 3−5% на квартири площею близько 50 м2, і на 10% на 1-кімнатні квартири площею до 35 м2», — вважає він.

До речі, про нерухомість та її вартість ми також пишемо в телеграм-каналі Finance.ua. Підписуйтесь, щоб дізнаватися про все першими!

Експерт звернув увагу на те, що в літній період середньострокова оренда (до двох тижнів) в Одесі та Львові може зрости на 15−20%, а подобова може збільшитися на 35−45%.

«Ослаблення пандемії і подальше скасування карантину сприятиме відновленню туризму і масового відпочинку громадян. Таке зростання буде чисто сезонним. І вже з кінця вересня ціни істотно знизяться до рівня об’єктивних, тих, що відповідають реальному, а не сезонному попиту», — резюмував фахівець.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
В Контексті Finance.ua