0 800 307 555
0 800 307 555

Вітренко розповів, які завдання отримав від Зеленського


Вітренко розповів, які завдання отримав від Зеленського

Вище керівництво країни доручило голові НАК «Нафтогаз України» Юрію Вітренку знову вивести компанію на прибуток і збільшити видобуток газу.

Про це заявив сам Вітренко в інтерв’ю НВ Бізнес.

«У мене є завдання від Президента і прем’єр-міністра організувати роботу „Укргазвидобування“ ефективним чином, щоб потреби населення України були повністю покриті газом власного видобутку. В першу чергу це питання національної безпеки», — заявив новий голова НАК.

За словами Вітренка, його завдання полягає в тому, щоб «покласти на стіл факти, які дозволяють прийняти обґрунтовані рішення, що дозволяють зробити так, щоб Президента і прем’єр-міністра… ніхто не розводив».

До збільшення видобутку і реалізації ресурсного потенціалу України Вітренко отримав завдання організації прибуткової і стабільної роботи «Нафтогазу», «без перекладання відповідальності».

«Якщо в ланцюжку поставок, за яким газ зі свердловини надходить в будинки українців у вигляді газу або тепла, є проблеми, то їх не можна просто перекладати на інших. Повинна бути активна роль Нафтогазу, щоб ці проблеми в країні були вирішені», — заявив він.

Голова «Нафтогазу» додав, що ціна на газ є одним з елементів системи рівнянь тарифоутворення разом з енергоефективністю та рівнем розрахунків споживачів з постачальником.

Вітренко зазначив, що напередодні призначення зустрічався з Президентом Зеленським частіше, ніж з головою його офісу Андрієм Єрмаком.

«З Єрмаком ми ніколи не обговорювали ніякі завдання щодо мого приходу в Нафтогаз або, до цього, на посаду міністра енергетики», — заявив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua