0 800 307 555
0 800 307 555

Інвестиції в біткойн і ефіріум досягли максимуму з лютого


Інвестиції в біткойн і ефіріум досягли максимуму з лютого

Біткоїн і ефіріум, дві найбільші криптовалюти з точки зору ринкової капіталізації, продемонстрували сильний приплив інвестицій минулого тижня, в результаті чого інвестиції в сектор досягли 489 мільйонів доларів, що є найбільшою цифрою з лютого. Про це з посиланням на щотижневі дані CoinShares повідомляє Reuters.

Біткоїн отримав левову частку припливу інвестицій минулого тижня обсягом 441,7 мільйона доларів, а з початку цього року – 4,2 мільярда доларів. Минулого тижня найбільша в світі цифрова валюта продемонструвала рекордний щотижневий відтік.

Згідно з наявними даними, минулого тижня ефіріум (Ethereum) мав приплив інвестицій обсягом 30,2 мільйона доларів і рекордний пік у 13,9 мільярда доларів в 2021 році.

Загальний приплив інвестицій цього року становив 5,45 мільярда доларів.

У вівторок ефіріум досяг ще одного рекорду в 3530 доларів, у результаті чого його ринкова капіталізація сягнула 393 мільярди доларів.

“Основною причиною сплеску (для ефіріуму – ред.), вочевидь, є зростаюча кількість розробників, які створюють додатки DeFi на платформі, а також зростаючий інституційний інтерес”, – сказав співзасновник і головний виконавчий директор глобальної платіжної мережі Mercuryo.io Петро Козьяков.

DeFi – це криптоплатформи, які полегшують кредитування за межами традиційних банківських установ.

Інші криптовалюти, такі як Polkadot, Binance і Cardano, зазнали незначного припливу інвестицій.

Grayscale залишається найбільшим менеджером цифрових валют: станом на 30 квітня він становив 49,3 мільярда доларів проти 41 мільярдів доларів на попередньому тижні. CoinShares, другий за величиною і найбільший європейський керуючий цифровими активами, контролював близько 5,8 млрд доларів минулого тижня в порівнянні з 5,2 млрд доларів на 23 квітня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua