301
У Києві стане більше інспекторів з паркування
— Казна та Політика
Місто планує збільшити штатну чисельність інспекторів з паркування, вдосконалити систему їх навчання та запровадити нові критерії якості роботи інспекторського складу.
Про це повідомив начальник інспекції з паркування Дмитро Рахматуллін.
«Ми бачимо, що потужності інспекції з паркуванням потрібно нарощувати. Адже на сьогодні парк евакуаторів перевищує кількісний потенціал інспекторів: за кожним із них закріплено в середньому 6 евакуаторів на одній локації. А локація включає декілька вулиць», – повідомив Дмитро Рахматуллін.
Головний обов’язок інспектора – виписати постанову про порушення, а у разі суттєвого перешкоджання дорожньому руху – викликати евакуатор.
«Інспектори не забезпечені службовим транспортом і іноді пересуваються у кабінах евакуаторів, якщо це відповідає їхньому маршруту. Тож інспекція з паркування планує збільшити кількість штатних одиниць інспекторів приблизно удвічі та в разі потреби відновити оголошення по добору евакуаторів у приватних компаній», – додав він.
Що планують у КМДА:
- вдосконалити систему навчання інспекторського складу;
- запровадити нові критерії якості їхньої роботи;
- також наразі розробляються нові механізми роботи інспекції, які дозволять впровадити принцип абсолютної юридичної визначеності всіх етапів її діяльності.
Читайте також: Карта парковок і повернення евакуйованих авто за QR-кодом: у додатку «Київ Цифровий» з’явились нові сервіси
Начальник інспекції з паркування також додав, що ціна за евакуацію автомобіля (1270 гривень) у Києві є однією з найнижчих в Україні. Вона розрахована відповідно до законодавства України, є економічно обґрунтованою та підтвердженою Департаментом економіки та інвестицій КМДА.
Довідка Finance.ua:
- Інспекція з паркування працює в Києві з 2018 року і забезпечує контроль за дотриманням водіями правил стоянки, зупинки і паркування.
- Евакуація автомобілів здійснюється у разі суттєвого перешкоджання дорожньому руху: ближче 10 метрів від пішоходного переходу, перехрестя або виїздів з прибудинкових територій; 30 м до зупинки громадського руху з обох сторін, а також автомобілів, залишених в смугах громадського руху, на велодоріжках та тротуарах, у тому числі на острівцях безпеки.
Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на Finance_ukr та першими дізнавайтесь про новини у світі фінансів 🤫
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною