0 800 307 555
0 800 307 555

Туреччина заборонила криптовалютні платежі


Туреччина заборонила криптовалютні платежі

Центральний банк Туреччини з 30 квітня заборонив використовувати криптовалюти, посилаючись на можливу «непоправну» шкоду та ризики транзакцій.

У рішенні, опублікованому в офіційному віснику, центральний банк зазначив, що криптовалюти та інші подібні цифрові активи, що базуються на технології розподіленої книги, не можуть бути використані, прямо чи опосередковано, для оплати товарів та послуг, повідомляє Reuters.

У своїй заяві центральний банк зазначає, що криптоактиви «не підпадають під дію будь-яких механізмів регулювання та нагляду, а також центрального регуляторного органу», серед інших ризиків безпеки.

«Постачальники платіжних послуг не зможуть розробляти бізнес-моделі таким чином, щоб криптоактиви використовувались прямо чи опосередковано для надання платіжних послуг та випуску електронних грошей» і не надаватимуть жодних послуг, йдеться в повідомленні.

На поточний момент Bitcoin коштує $54,6 тис., що означає зниження на 10,4% за добу і 8,3% за тиждень.

Цього тижня компанія Royal Motors, яка продає автомобілі Rolls-Royce та Lotus у Туреччині, стала першим бізнесом у країні, який приймає платежі в криптовалютах.

Згідно з даними американського дослідника Chainalysis, з початку лютого по 24 березня обсяги торгів криптовалютами в Туреччині досягли 218 млрд лір ($27 млрд) порівняно з трохи більше 7 млрд лір за той самий період роком раніше. Торгівля зросла в дні, коли ліра девальвувала на 15%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua