МОЗ оновило перелік карантинних зон — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

МОЗ оновило перелік карантинних зон

Казна та Політика
648
Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони.
Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 30 березня.
“Червоними” досі залишаються 11 регіонів України — це Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька, Чернігівська області. Слід зауважити, що карантин посилюють, якщо в регіоні протягом трьох днів перевищені два або більше показників за COVID-19.
В областях перевищений рівень госпіталізації хворих з коронавірусом. Норма становить 60 на 100 тисяч населення. Високі показники в «червоних» Житомирській області – 115,6; Миколаївській — 106,9 та в Києві – 108,4. Найвищий рівень — у «помаранчевій» Вінницькій області – 118,5.
У “помаранчевій” зоні 13 регіонів — Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька і Черкаська області.
“Жовтою” залишилася лише одна Херсонська область. У регіоні найнижчий показник госпіталізацій — 39,1, а завантаженість ліжок з киснем становить 15,5%. До слова, норма — 65%.
Натомість “зелених" регіонів в Україні немає.

Довідка Finance.ua:

  • Перші дані Держстату щодо валового внутрішнього продукту (ВВП) України за 2020 рік дозволяють оцінити втрати від кризи. У середньому кожен житель країни втратив близько 8% свого потенційного добробуту.
  • Міністерство охорони здоров’я планує до кінця року закупити 7,89 мільйона доз вакцини від COVID-19 на 4 мільярди гривень для вакцинування 3,95 мільйона осіб.
  • Верховна Рада прийняла в цілому законопроект № 5247, яким знімається відповідальність з виробників вакцин від COVID-19 за наслідки щеплень. За закон проголосували 236 народних депутатів.
Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫
За матеріалами:
ТСН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас