Horizon Capital продала свою долю в медмережі «Добробут» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Horizon Capital продала свою долю в медмережі «Добробут»

Фондовий ринок
550
Інвестиційна компанія Horizon Capital оголосила, що її фонд Emerging Europe Growth Fund III, LP продав міноритарний пакет акцій медичної мережі «Добробут» чинним акціонерам компанії — основному акціонеру і генеральному директору «Добробута» Олегу Калашникову та інвесткомпанії Concorde Capital.
При цьому, як наголошується в повідомленні Concorde Capital, фінансові деталі угоди не розголошуються.
Компанія «Добробут» залучила інвестиції Horizon Capital в квітні 2019 року, що допомогло компанії швидко реалізувати стратегічні проєкти і дозволили прискорити темпи зростання бізнесу.
Відзначається, що за останні два роки «Добробут» здійснив вигідні покупки клінік «Борис» і «Доктор Сем», завершив будівництво флагманської лікарні; розширив мережу амбулаторних клінік, а також посилив управлінську команду, ще більше закріпивши провідні позиції на ринку медичних послуг України.
Калашников зазначив, що залучення Horizon Capital в 2019 році стало важливим кроком для реалізації стратегії розширення медмережі.
У свою чергу, гендиректор Concorde Capital Ігор Мазепа пояснив, що компанія вирішила викупити з Калашниковим частку Horizon Capital, оскільки вони «бачать велику перспективу в розвитку сектору приватної медицини».
«Ринок медичних послуг оцінюється в 6 млрд доларів, при цьому потреба в якісних послугах в Україні на сьогоднішній день дуже велика, а пропозиція — недостатня, і у нас є амбіції зайняти цю нішу», — заявив він.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас