Де в Україні посилюють карантин: міста і регіони — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Де в Україні посилюють карантин: міста і регіони

Казна та Політика
1288
Ситуація з коронавірусом в Україні значно погіршилася. У зв’язку з цим міста запроваджують посилені карантинні обмеження, серед них — Київ, Полтава, Львів, а також інші регіони.
Київ. Влада Києва прийняла рішення посилити карантин в місті з 20 березня по 9 квітня включно. Тобто посилені обмеження будуть діяти три тижні.
З 20 березня будуть заборонені: робота закладів культури (будуть закриті кінотеатри, театри, музеї, концертні зали); робота ТРЦ, крім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів, магазинів з продажу засобів гігієни і побутової хімії.
Також заборонять проведення масових заходів, присутність глядачів на спортивних змаганнях. Заклади громадського харчування будуть працювати тільки на «винос», а заправки будуть працювати без кафе.
Полтава. У місті тимчасово зупинять роботу театрів, музеїв, бібліотек, а також скасовують концерти. Обмеження діють з сьогоднішнього дня.
Харківська область. Школи Харківської області перевели на дистанційне навчання, крім учнів 1−4 класів. В області з 18 березня забороняється проведення масових заходів, прийом відвідувачів в кінотеатрах та інших закладах культури з наповненням понад 50% місць.
Також в регіоні забороняється діяльність спортивних залів і фітнес-центрів. Влада Харкова поки не планує посилювати карантин, повідомив директор Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради Юрій Сидоренко.
Секретар міської ради Ігор Терехов заявив, що в Харкові з понеділка, 22 березня, школярі підуть на канікули. Однак, поки не відомо, на скільки.
Львівська область. Обласна комісія ТЕБ та НС рекомендувала ввести жорсткі обмежувальні заходи на території Львівської області з 19 по 29 березня. Рішення про карантинні обмеження повинні ще затвердити на засіданнях місцевих комісій ТЕБ і НС.
В області рекомендують ввести локдаун. Зокрема, заборонити прийом відвідувачів в ТРЦ, прийом відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності, діяльність закладів громадського харчування (барів, ресторанів, кафе), крім роботи на «винос» і доставки.
Львів. Посилений карантин вводять у Львові з 19 по 28 березня. У місті молодша школа піде на канікули, а старші класи будуть навчатися дистанційно. Також заклади громадського харчування будуть працювати тільки «на винос» і доставку.
А в торгових центрах працюватимуть тільки продуктові магазини, аптеки і зоомагазини. Масові заходи забороняють.

Довідка Finance.ua:

  • Влада Києва прийняла рішення посилити карантинні обмеження з 20 березня по 9 квітня. Про це на брифінгу заявив Київський міський голова Віталій Кличко: «Щоб призупинити стрибки поширення хвороби, комісія з надзвичайних ситуацій міста прийняла таке рішення: з 00 годин 20 березня, тобто в ніч на суботу, Київ вводить суворі карантинні обмеження».
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас