Укравтодор підписав меморандум щодо будівництва першого в Україні автобану — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Укравтодор підписав меморандум щодо будівництва першого в Україні автобану

Казна та Політика
3854
Держагентство автомобільних доріг України (Укравтодор) 11 березня підписало меморандум із компанією «Автомагістраль-Південь» про будівництво сучасного автобану Краковець — Броди — Рівне.
Про це повідомляється на сайті Укравтодору. Передбачається, що «Автомагістраль-Південь» за свій рахунок здійснить розробку технічно-економічного обґрунтування реалізації проєкту.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час підписання документа заявив, що Кабмін готовий максимально сприяти реалізації масштабних дорожніх інфраструктурних проєктів, які будуть стимулювати економічний розвиток регіонів.
За словами Шмигаля, такий крок дозволить Державному агентству автомобільних доріг найближчим часом оголосити відкритий конкурс для відбору приватного інвестора для будівництва.
«Використання механізму державно-приватного партнерства дозволить активніше залучати інвестиції в розвиток якісної дорожньої мережі в Україні. Це продовження реалізації найбільш масштабної і комплексної за всю історію незалежності програми президента „Велике будівництво“. Будівництво дорожніх шляхів із залученням приватного інвестора дозволить не тільки створювати нові робочі місця та сприятиме економічному розвитку, це дасть змогу зробити дороги комфортними і безпечними в довгостроковій перспективі», — сказав прем’єр.
За матеріалами:
Обозреватель
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас