Китай запустив COVID-паспорти для подорожей — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китай запустив COVID-паспорти для подорожей

Світ
572
Китай випустив цифровий сертифікат про щеплення від COVID-19 для своїх громадян, які планують транскордонні поїздки. Про це пише Reuters.
Оскільки вакцини вводяться у всьому світі, кілька країн, включаючи Бахрейн, вже запровадили сертифікати, що ідентифікують щеплених людей. Європейський союз також погодився розробити паспорти вакцин під тиском південних країн, що залежать від туризму.
Що буде вказано в сертифікаті, виданому Китаєм. Це буде інформація про щеплення людини від COVID-19 та результати тестів на коронавірус, повідомляє на своєму веб-сайті Департамент консульських справ МЗС Китаю.
Мета сертифіката – досягнення взаємної перевірки такої інформації, як тестування нуклеїнових кислот та вакцинація, а також сприяння безпечній та упорядкованій взаємодії людей.
Але нині невідомо, з якими країнами Китай веде переговори про отримання його сертифіката COVID-19.
Китай ще не оголосив про пом’якшення карантинних обмежень для людей, які прибувають до Китаю та які щеплені проти COVID-19.
Існуючі карантинні вимоги мають залишатися чинними для людей, які прибувають до Китаю, оскільки не виключено, що щеплені люди все ще можуть бути заражені вірусом, заявив у лютому представник Національної комісії охорони здоров’я Китаю.

Довідка Finance.ua:

  • Єврокомісія запропонує ввести паспорт COVID-вакцинації до літа. У документі можуть міститися дані про вакцинацію громадянина, а також результати тестів на коронавірус для тих, хто ще не щеплений. У ньому може бути й інформація про одужання тих, хто перехворів на коронавірус.
  • Головними лобістами затвердження паспорта вакцинації є Іспанія і Греція, які хочуть приймати туристів влітку після карантинного періоду в сезоні 2020 року. Водночас, деякі країни, такі як Бельгії і Франції, вважають, що дозвіл поїздок тільки для щеплених буде нечесним. До того ж, ще не в усіх країнах була доведена ефективність вакцини.
Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас