«Укрзалізниця» запускає «човникові електрички» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

«Укрзалізниця» запускає «човникові електрички»

Казна та Політика
11382
«Укрзалізниця» працює над реалізацією проекту «Київ City Express», який передбачає роботу приміських електричок за принципом човника. Даний принцип дозволить збільшити вдвічі кількість пасажирів, які щодня прибувають до столиці з міст-супутників — до 150 тисяч осіб.
Про це заявив голова правління «Укрзалізниці» Володимир Жмак під час презентації проекту в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура» в Києві.
«Сьогодні кожен день до Києва приїжджають близько 450 тисяч осіб, з них 77 тисяч приїжджають залізничним транспортом вдень. В рамках цього проєкту ми плануємо збільшити кількість пасажирів до 150 тисяч. У нас є інфраструктура, у нас є рухомий склад. Попри його знос, ми зможемо ще один-два роки підтримати його в робочому стані, після чого нам потрібно буде його оновлювати, оновлювати швидкими темпами», — сказав він.
«Ми будемо впроваджувати нові інструменти для приміського руху. Нові інструменти — це човникові електрички. Ми зараз будемо впроваджувати човникові електрички на маршрутах „Буча-Святошино“, „Боярка-Київ“, відкривати нову ділянку „метро Почайна — Вишгород“, будемо їхати на Бровари, щоб інтегрувати існуючу транспортну систему, метро з приміським сполученням», — додав він.
Човниковий рух — спосіб організації руху рейкового пасажирського маршрутного транспорту (метрополітену, трамвая), при якому один і той самий поїзд рухається в обидва боки по одному і тому ж шляху.
Човниковий маршрут — заздалегідь визначений маршрут, по якому транспортний засіб рухається без проміжних зупинок. Човниковий сервіс найчастіше організований як безкоштовний автобус, що доставляє вболівальників, відвідувачів виставок, конференцій, торгових комплексів від найближчих станцій громадського транспорту і назад.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас