0 800 307 555
0 800 307 555

НАЗК роз’яснило зміни до правил подання декларації «перед звільненням»


НАЗК роз’яснило зміни до правил подання декларації «перед звільненням»

На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) вже опубліковано оновлені роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Так, у цьогорічних роз’ясненнях з’явилося декілька змін, зокрема, стосовно подання декларації «перед звільненням».

Що змінилось:

  • якщо ви звільнилися за переведенням або в разі, якщо стали переможцем конкурсу та через це звільнилися з посади в одному органі й упродовж 20 робочих днів були прийняті на посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, в іншому органі, то це не вважається припиненням діяльності. А отже декларацію «перед звільненням» подавати не потрібно.

Як було раніше. У таких випадках було передбачено, що декларацію «перед звільненням» можна було не подавати, лише якщо на роботу було прийнято одразу на наступний день після звільнення з попереднього місця роботи.

Нагадаємо, громадянами України вже у січні 2021 року подано 13 тисяч декларацій про майновий стан і доходи та задекларовано отримані в 2020 році доходи на загальну суму 2,8 млрд грн. Сума податку на доходи фізичних осіб, самостійно визначена до сплати, становить 90 млн грн, сума військового збору — 12,7 млн гривень.

Довідка Finance.ua:

  • Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо схвалення законопроєкту про посилення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання декларації.

Декларація про доходи: що потрібно знати платнику податків

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua