317
НБУ закликає небанківські установи подавати електронні документи
— Казна та Політика
Небанківські фінансові установи та особи, які планують вийти на ринок, можуть подати документи до Національного банку в електронній або в паперовій формі.
Про це повідомляється на сайті НБУ.
«НБУ закликає подавати документи саме в електронній формі. Адже це зручно та дає можливість уникнути ризиків для вашого здоров’я в умовах поширення COVID-19», — ідеться в повідомленні.
На своєму вебсайті Національний банк запустив оновлену сторінку, де можна дізнатися, як правильно подати документи до Національного банку, в тому числі в електронній формі.
Щоб подати документи в електронній формі, вам потрібно:
- створити електронний документ або електронну копію документа (відсканувати паперовий документ). Накласти кваліфікований електронний підпис (КЕП) на документ або його копію;
- завантажити документи та відправити лист на електронну адресу: nbu@bank.gov.ua;
- отримати підтвердження від Національного банку про отримання листа.
Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
БЕБ запроваджує «Економічний щит»: що це означає
Оподаткування доходів з цифрових платформ: що кажуть в ЄБА
Податкова назвала галузі-лідери у наповненні держбюджету
ВР скасує закон про звернення громадян: що ухвалять натомість
В Україні запрацюють нові правила працевлаштування: що пропонують
Опалювальний сезон: Президент повідомив, де брати гроші і газ