0 800 307 555
0 800 307 555

У JPMorgan розповіли, як запуск біткойн-ETF вплине на ціну біткойна


У JPMorgan розповіли, як запуск біткойн-ETF вплине на ціну біткойна

Стратеги JPMorgan вважають, що схвалення біткойн-ETF в США негативно позначиться на ціні першої криптовалюти в короткостроковій перспективі.

Про це повідомляє Bloomberg.

За прогнозами компанії, конкуренція з боку ETF спричинить відтік коштів з трасту GBTC від Grayscale Investments і підірве його монополію. Це знизить ціну біткойна, вважають в JPMorgan.

«Каскадний відтік коштів з GBTC і зниження премії [на вторинних ринках] призведуть до негативних короткострокових наслідків для біткойна», – заявили експерти.

Однак в довгостроковій перспективі запуск біткойн-ETF є сприятливою подією для ринку, додали фахівці.

Деякі оглядачі розраховують, що зі зміною керівництва Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) шанси на схвалення біткойн-ETF зростуть.

Нагадаємо, раніше в JPMorgan напророкували біткойн по $146 000.

На момент написання на розгляді у SEC перебуває заявка на запуск біткойн-ETF від компанії VanEck. Раніше фірма, яка управляє активами на $49 млрд, двічі подавала аналогічні заявки, але обидва рази їх відкликала, оскільки регулятор відмовляв у схваленні. Останній раз це відбулося в вересні 2019 року.

Попередню активну заявку на запуск біткойн-ETF від Wilshire Phoenix Комісія відхилила в лютому 2020 року.

Bitwise, яка також домагалася схвалення регулятора запуску ETF на базі першої криптовалюти, відкликала пропозицію в січні 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua