0 800 307 555
0 800 307 555

Українська компанія airSlate залучила $40 млн інвестицій


Українська компанія airSlate залучила $40 млн інвестицій

Стартап по автоматизації робочих процесів airSlate (колишній PDFfiller) оголосив про залучення $40 млн інвестицій від Morgan Stanley Expansion Capital, General Catalyst і HighSage Ventures.

Про це йдеться на сайті компанії.

Компанія повідомила, що фінансування буде використано для збільшення продажів до $100 млн у 2021 році з акцентом на розширенні функціональності продукту та інтеграцію додаткових варіантів використання.

Також airSlate планує направити інвестиції на маркетинг і вихід на нові міжнародні ринки.

«Автоматизація бізнес-процесів і управління документами з безпечної, всеосяжної і надійної хмари – це те, що компанії шукають для модернізації своїх додатків і підтримки клієнтів, партнерів і співробітників. Унікальний пакет airSlate – ідеальний приклад того, як компанії можуть і будуть працювати в цифровому форматі в майбутньому», – зазначив член ради директорів airSlate і головний виконавчий директор General Catalyst Пол Саган.

Із закриттям цього раунду загальні інвестиції в airSlate становлять $80 млн.

airSlate – SaaS-компанія, основний продукт якої – сервіс для автоматизації документообігу. Рішення airSlate в автоматизації бізнесу без коду дозволяють нетехнічним користувачам перетворювати свої бізнес-процеси в цифровий формат, перевівши їх в хмарні сервіси.

За інформацією airSlate, у компанії понад 20 млн клієнтів, а число співробітників перевищує 700 осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua