0 800 307 555
0 800 307 555

Bentley оголосила про рекордні продажі в 2020 році


Bentley оголосила про рекордні продажі в 2020 році

Фірма Bentley оголосила про рекордні продажі в 2020 році. Незважаючи на те, що протягом майже чотирьох місяців завод марки в Крю не працював або працював з 50-відсотковим завантаженням через обмеження, спричинені пандемією коронавірусу, за підсумками року продажі зросли на два відсотки – до 11 206 машин.

Генеральний директор Bentley Ердіан Холлмарк зізнався, що до пандемії в компанії очікували збільшення продажів, але з урахуванням обмежень по всьому світу протягом більшої частини року досягнення рекордних показників стало «показником потенціалу марки».

У Bentley вважають, що успішний рік – результат модернізації модельного ряду і випуску оновленої Bentayga. На частку кросовера припало 37 відсотків загальної кількості продажів, внесок купе Continental GT – 24 відсотки, кабріолета Continental GT Convertible – 15 відсотків.

Регіональна статистика продажів свідчить про те, що підсумковими успіхами в 2020 році Bentley зобов’язана Китаю. У Піднебесній попит на люксові моделі британського бренду зріс на 48 відсотків, і це скомпенсувало падіння продажів у Великобританії (-22%), Європі (-18%) і Близькому Сході (-14%). Частка Китаю в загальному обсязі продажів збільшилася до 26 відсотків, це другий ринок після США (частка – 27%), оскільки європейські продажі (частка – 20%) аналітики Bentley наводять без урахування Сполученого Королівства (частка – 10%).

Бос Bentley утримався від прогнозу на 2021 рік, оскільки «багато залишається невизначеним», проте в Крю зберігають обережний оптимізм і покладають великі надії на оновлений гібрид Bentayga.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua