0 800 307 555
0 800 307 555

Через коронавірус збанкрутував найбільший британський ритейлер


Через коронавірус збанкрутував найбільший британський ритейлер

Британський ритейлер Arcadia Group, що володіє брендами одягу Topshop, Topman, Dorothy Perkins, Burton, Wallis, Miss Selfridge, Evans і Outfit, почав процедуру банкрутства.

Про це повідомляє News.sky.com.

Arcadia Group перейшла в зовнішнє управління аудиторської компанії Deloitte, яка буде шукати потенційних покупців на бренди ритейлера.

Магазини Arcadia – 444 у Великобританії та 22 в інших країнах — продовжать роботу. У Deloitte пообіцяли, що сайти брендів будуть працювати, а партнери отримають замовлені товари.

Компанія не збирається звільняти співробітників (зараз 9 тисяч працівників з 13 тисяч перебувають у відпустці).

ЗМІ називають Arcadia Group найбільшою корпоративною жертвою пандемії коронавірусу у Великобританії. Голова компанії Ієн Грабінер також пов’язав крах з пандемією, заявивши, що компанія зіткнулася з «занадто суворими» перешкодами.

Британський міністр з особливих доручень, канцлер герцогства Ланкастерського Майкл Гоув назвав історію Arcadia «трагічною», але зазначив, що керівництво компанії припускалося помилок.

Міністр у справах бізнесу, енергетики та промислової стратегії Алок Шарма разом з тим наголосив, що британський уряд підтримає постраждалих.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua