0 800 307 555
0 800 307 555

Зекономили: на медицину в держбюджеті заклали 159 замість 296 млрд грн, – Степанов


Зекономили: на медицину в держбюджеті заклали 159 замість 296 млрд грн, – Степанов

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов обурився через те, що в держбюджет на 2021 рік заклали значно менше коштів на медицину, ніж потрібно: 159 млрд грн замість 296 млрд гривень.

Саме тому урядовець не підтримав проєкт бюджету. Свою позицію очільник Міністерства охорони здоров’я озвучив під час брифінгу 1 грудня.

“Я зараз б’юся за ті цифри, які повинні бути. Я вважаю, що Україна нарешті повинна вилізти вже з цього болота, коли ми дивимося в інтернеті, в якому стані перебувають наші лікарні, коли лікарі отримують найнижчу в країні зарплату. Ми наполягаємо на тих цифрах, які ми розрахували у своєму бюджетному запиті. Ми розрахували, що нам потрібно 296 мільярдів гривень на фінансування медицини. Це та сума, яка необхідна, щоб нас дійсно лікували”, – сказав Степанов.

Він підкреслив, що не віддав свій голос за документ під час засідання Кабміну, оскільки згадана сума в 159 млрд грн взагалі його не влаштовує.

“Це не питання розкоші – це питання нашого життя. Я буду боротися і дуже розраховую на наших народних депутатів під час ухвалення. Ми готові довести кожну гривню, яку заклали в бюджет”, – підсумував міністр.

Довідка Finance.ua:

  • Станом на 1 грудня в Україні вперше за п’ять днів заповненість лыкарняних ліжок для пацієнтів з коронавірусом перевищила 50%. Станом на 1 грудня введено 56 789 таких ліжок.
  • Найбільш напружена ситуація з лікарняними ліжками спостерігається в Полтавській (заповнені 70,2%), Миколаївській (65,3%), Запорізькій (62,4%), Кіровоградській (62,3%) і Чернігівській (61,8%) областях. У Києві заповнені 58,3% ліжок. В середньому по країні зайняті вже 50,3% ліжок.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
В Контексті Finance.ua