0 800 307 555
0 800 307 555

Від початку карантину безробітні українці отримали понад 13 млрд грн допомоги


Від початку карантину безробітні українці отримали понад 13 млрд грн допомоги

Упродовж карантину, тобто з 12 березня і до 25 листопада 2020, виплачено 11,5 млрд грн допомоги безробітним, які зареєстровані в центрах зайнятості.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономрозвитку.

У відомстві зазначили, що заборгованості по виплаті допомоги по безробіттю немає.

“Також з метою фінансової підтримки малого та середнього бізнесу Урядом було виділено із фонду боротьби з СОVID-19 2,8 млрд грн на програму допомоги по частковому безробіттю. Станом на сьогодні вже профінансовано 2,5 млрд грн”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Зарплату «в конвертах» отримує кожен восьмий працівник столиці

“Боротьба з безробіттям може бути ефективною лише при комплексному підході. З цією метою ми запустили різні механізми підтримки. Це і програма по частковому безробіттю, завдяки якій вдалося зберегти робочі місця для 373,7 тисяч громадян. Це і програма “5-7-9”, однією з умов якої було збереження чисельності персоналу. Це і посилення роботи регіональних служб зайнятості, за сприяння яких за період карантину роботу отримали 419 тисяч людей”, – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Міністр наголосив, що фінансування програм для підтримки безробітних та підприємців у період карантинних обмежень є на постійному контролі Уряду, який у разі потреби оперативно вносить зміни в законодавчу базу для додаткового виділення коштів.

Отримати гроші до зарплати 💸

Так, останніми урядовими ініціативами для програми допомоги по частковому безробіттю додатково було виділено 80 млн грн, а для покриття потреб у своєчасній виплаті допомоги по безробіттю – майже 1,2 млрд. грн.

Нагадаємо, із 28 квітня 2020 року також діє порядок, за яким роботодавці можуть звертатися по допомогу з часткового безробіття.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua