352
За розкриття зловживань у Bank of New York заплатили $50 млн
— Фондовий ринок
Комісія з цінних паперів і бірж США (Securities and Exchange Commission, SEC) виплатить рекордні $50 млн інформатору, який допоміг розкрити незаконні операції з валютою в Bank of New York Mellon.
Цей платіж став рекордною в історії американської фінансової системи виплатою приватній особі, яка допомогла виявити шахрайство з валютними курсами в BNY Mellon Corp., повідомляє WSJ.
У SEC уточнили, що колишній трейдер банку неодноразово повідомляв про порушення всередині установи. Зокрема про те, що банк завищує ціни для великих клієнтів при торгівлі валютою.
У подальшому, незважаючи на труднощі, екстрейдер банку довів цю інформацію до відома влади та надав важливу допомогу під час розслідування.
Винагорода в $50 млн стала найбільшою за останні 10 років. Загалом викривач отримає $114 млн, оскільки крім виплати SEC він отримає ще близько $60 млн від іншого американського держоргану, назва якого не розкривається.
Нагадаємо, п’ять найбільших банків світу – JPMorgan, HSBC, Barclays, Deutsche Bank і Bank of New York Mellon допомагали олігархам і злочинцям відмивати «брудні» гроші та уникати санкцій. Про це свідчать дані секретного досьє Управління з протидії фінансовим злочинам (FinCEN), що входить у структуру Міністерства фінансів США.
За матеріалами: Фінансовий клуб
Поділитися новиною
Також за темою
Під Києвом з’явиться новий індустріальний парк: що там буде
«Нафтогаз» остаточно виграв у «Газпрому» суд на понад $1,4 мільярда
Ощадбанк повернув свої інкасаторські автомобілі, кошти і цінності поки залишились в Угорщині
Чечоткін розповів про успіх Rozetka на польському ринку
Volkswagen скорочує майже 50 000 робочих місць у Німеччині
Revolut отримав повну банківську ліцензію у Великій Британії
