0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні набули чинності оновлені зони карантину


В Україні набули чинності оновлені зони карантину

Сьогодні в Україні почали діяти нові зони карантину.

Зонування оновила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

До “Червоної” зони увійшли 11 облцентрів.

“Червона” зона. У зону увійшли: Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Чернівці, Чернігів.

Дозволено продовження роботи громадського транспорту, ТРЦ і магазинів (крім Донецької області). Школи та університети можуть працювати в Івано-Франківській, Полтавській, Харківській та Хмельницькій областях.

У цих трьох областях і ще в Київській, Чернівецькій та Чернігівській областях дозволена робота закладів громадського харчування.

У населених пунктах та районах Житомирської, Одеської, Луганської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської областей дозволена посадка пасажирів у транспорті приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення.

“Помаранчева” зона. У цю зону увійшли: Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Львів, Одеса, Херсон, Черкаси, Київ.

Забороняється робота хостелів, турбаз і т. д. (крім готелів); розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планових госпіталізацій в лікарні; спортзалів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів, закладів культури;

Також забороняється прийом нових змін до дитячих таборів; масові заходи за участю понад 20 осіб, робота закладів харчування з 22:00 до 7:00.

“Жовта” зона. У цю зону увійшли: Бровари, Кропивницький.

Забороняється відвідування закладів соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають “кризові” послуги; проведення масових заходів за участю понад 30 осіб, робота закладів харчування з 22:00 до 7:00.

“Зелена” зона. У цю зону входять 27 населених пунктів. Обов’язкова наявність маски або респіратора під час перебування в приміщенні; дотримання дистанції під час перевезення людей в громадському транспорті в межах кількості сидячих місць.

Забороняється проведення масових заходів за участю понад 50 осіб, робота закладів харчування з 22:00 до 7:00, спортивні заходи з глядачами (виняток: міжнародні матчі за погодженням МОЗ).

Довідка Finance.ua:

  • Коронавірус в Україні: за добу понад 5 тисяч нових інфікованих.
  • Найбільше захворювань підтвердили в Харківській, Одеській, Житомирській та Львівській областях.

Страхування від коронавірусу

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua