0 800 307 555
0 800 307 555

9,5 млн осіб утримують всю країну - Голова ДПС


9,5 млн осіб утримують всю країну - Голова ДПС

На сьогодні в Україні заробітну платну отримують лише 11,6 млн осіб, з яких 2,1 млн – пенсіонери. Тобто 9,5 млн осіб утримують всю країну. Про це заявив Голова ДПС Олексій Любченко в інтерв’ю «Новое время».

Про це повідомила Державна податкова служба України на FACEBOOK.

У Державному реєстрі фізичних осіб нараховується 44,1 млн осіб, з яких 37,6 млн – це громадяни, які перебувають на підконтрольній території України. Доходи, як свідчить статистика 2019 року, отримували 19,7 млн громадян, тобто 45%.

Читайте також: Зеленський прокоментував слова Шмигаля про те, що Україна не зможе виплачувати пенсії через 15 років

«У нас економічно активне населення за класифікацією ООН (а це – 15-70 років) – близько 34,6 млн. З цієї категорії податкова не бачить на своїй карті України 5,6 млн осіб протягом останніх десяти років», – підкреслив Олексій Любченко.

На думку очільника податкової, вирішити це питання можна за рахунок прив’язки декларування до механізму виборчого права та бюджетного процесу.

🎬 Що українці думають про державні пенсії, чи розраховують на них?

«Чому нам формують політику ті, хто десять років не сплачує податки. Людина ходить, голосує. Я проти. Це моя громадянська позиція. Хочеш користуватися соціальними стандартами? Плати податки – і користуйся. Чому 11,6 млн осіб працюють, сплачують податки, ще 1,8 млн зайняли активну позицію та стали підприємцями, а мільйони людей навіть не подумали про роботу, не кажучи вже про податки», – наголосив Олексій Любченко.

Довідка Finance.ua:

  • 4 вересня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що сучасна пенсійна система при нинішньому демографічному прогнозі гарантовано не зможе забезпечити українців пенсіями, тому потрібно змінити її на накопичувальну.
  • Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що в Україні на сьогоднішній день на 13 мільйонів громадян, які працюють офіційно, припадає 11,3 мільйона пенсіонерів.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua