0 800 307 555
0 800 307 555

Плюси і мінуси віддаленої роботи - дослідження Microsoft


Плюси і мінуси віддаленої роботи - дослідження Microsoft

Нове дослідження Microsoft показує, що продуктивності співробітників буде недостатньо для того, щоб бізнес залишався інноваційним.

Безперечно, нові реалії сприяють значній економії коштів: працівники харчуються вдома, а роботодавці – скоротили витрати на канцелярське приладдя. Зараз всіх все влаштовує, але згідно з новим дослідженням Microsoft, робота на дистанції може заважати творчому мисленню, перешкоджаючи новим інноваційним ідеям, які вкрай необхідні для успіху будь-якого бізнесу.

Хоча на початку пандемії багато компаній боялися, що віддалена робота зашкодить продуктивності, тенденція виявилася протилежною: 82% керівників повідомили, що рівень продуктивності або стабільно тримається, або навіть зростає.

Разом з тим, керівники бачать економічну цінність розширення політики роботи вдома. Быльша частина опитаних осіб, які приймають рішення, розраховують заощадити кошти, зменшуючи витрати на офіс і відрядження.

Підприємства також усвідомлюють, що віддалена робота як частина культури компанії істотно збільшить привабливість їхньої організації для майбутніх талановитих фахівців, одночасно виступаючи головним фактором утримання своїх чинних співробітників.

Ентузіазм менеджерів стосовно роботи на дистанції підтримують і співробітники: вони тільки раді попрощатися з традиційним офісним етикетом.

Хоча віддалена робота і забезпечила стійку, а іноді і більш високу продуктивність, у звіті Microsoft говориться, що це лише один бік медалі.

Ціна, яку платить бізнес – втрата почуття причетності співробітників до спільної мети. Воно визначається міцними відносинами і можливістю спостерігати, як ваші дії і рішення впливають на інших, вважає доцент кафедри менеджменту в Університеті Пенсільванії Майкл Парк.

Примітно, що працівники почуваються все більш відірваними від своєї компанії. На думку Microsoft, це має прямий вплив на здатність бізнесу до інновацій. Без командної роботи пліч-о-пліч мозковий штурм став набагато складніший, а це означає, що рідше виникають нові потужні ідеї, а реалізація взагалі відходить на другий план.

Читайте важливі поради, які стануть в нагоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua