0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд планує підвищити зарплати чиновникам


Уряд планує підвищити зарплати чиновникам

Кабінет Міністрів планує внести зміни до постанови КМУ від 18 січня 2017 року №15 щодо оплати праці працівників державних органів.

Про це повідомляється на сайті Федерації профспілок.

Що планують:

  • підвищити посадові оклади усіх категорій державних службовців з 1 січня 2021 року;
  • підвищити з 37,8 тисяч гривень до 39,5 тисяч гривень посадовий оклад керівника наступних структур: Апарат Верховної ради, Секретаріат Кабінету Міністрів, Офіс президента, апарати (секретаріати) Ради національної безпеки і оборони, Центральної виборчої комісії, Рахункової палати, Конституційного суду, Офісу генерального прокурора, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення;

Читайте також: Зарплата Мендель за серпень майже вдвічі перевищила зарплату Зеленського

  • посадові оклади на посадах державної служби підкатегорії ВЗ у державних органах, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення, становлять два розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня 2021 року. Посадовий оклад збільшується з 4 204 до 4700 гривень.

Довідка Finance.ua:

  • 29 серпня ввечері Президент України Володимир Зеленський підписав закон про підвищення з 1 вересня 2020 року мінімальної заробітної плати до 5 тис. грн.
  • В Офісі президента зазначали, що підвищення мінімальної зарплати з вересня 2020 року є першим етапом, другим стане підвищення з 2021 року до 6 тис. грн. Крім того, протягом 2021 року планується подальше збільшення до 6,5 тис. грн.
  • Національний банк України очікує в 2021 році зростання середньої заробітної плати на 15% при підвищенні мінімальної на 30%.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати 💸

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua