0 800 307 555
0 800 307 555

Зарплата Мендель за серпень майже вдвічі перевищила зарплату Зеленського


Зарплата Мендель за серпень майже вдвічі перевищила зарплату Зеленського

В серпні прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель за серпень отримала 46,2 тис. гривень заробітної плати, в той час як у самого глави держави вона склала 28 тис. гривень.

Про це йдеться у відповіді Державного управління справами на запит Українських Новин.

“Загальна сума заробітної плати прессекретаря Президента України Юлії Мендель в серпні 2020 року становила 46 218 гривень”, – сказано в ньому.

17,7 тис. гривень склав її посадовий оклад, 7 тис. гривень – надбавка за інтенсивність праці та 21,5 тис. гривень – премія і виплати за період службових відряджень.

З нарахованої прессекретарю президента суми було вирахувано 9 тис. гривень податків і зборів, тому видано Мендель за серпень було 37,2 тис. гривень зарплати.

На час карантину виплати працівникам органів державної влади обмежені 47 230 гривнями.

Саме така сума була нарахована Мендель в липні, а в квітні-червні вона заробляла по 46,2 тис. гривень.

До встановлення цього обмеження зарплата прессекретаря Зеленського також не перевищувала 47,2 тис. гривень в лютому-березні, проте в січні вона була вищою – 52,5 тис. гривень.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати 💸

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua