0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні представили сервіс для потенційних інвесторів


В Україні представили сервіс для потенційних інвесторів

У вівторок, 22 вересня, у Києві презентували перший сервіс для іноземних інвесторів UkraineInvest Guide.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«З метою підвищення інвестиційної привабливості держави, залучення потенційних інвесторів та створення конкурентоспроможної економіки Урядом реалізується низка реформ. Це і земельна реформа, і проведення ефективних прозорих приватизаційних процесів, і створення системи державної підтримки значних інвестиційних проєктів. Напрацювання офісу «UkraineInvest» і, зокрема, презентація гайду є частиною широкомасштабного процесу, спрямованого на посилення інвестиційного потенціалу України», – зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

«UkraineInvest Guide» включає аналітику та інвестиційні проєкти в агропромисловому комплексі, енергетиці, виробництві, ІТ секторі, нерухомості та інфраструктурі. Крім того, інвестиційний гайд містить цільові інвестиційні програми, спрямовані на розвиток туризму, гірничодобувної промисловості, індустріальних парків, галузі поводження з відходами та імпортозаміщення, а також пріоритетні об’єкти приватизації.

«Залучення інвестицій в економіку України є пріоритетом для Уряду. Ключову роль в розвитку діалогу між державою та бізнес-спільнотою відіграє Урядовий офіс із залучення та підтримки інвестицій «UkraineInvest», який ініціював роботу над гайдом для промоції інвестиційного потенціалу України», – зауважив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов.

«Щоб залучити інвесторів, необхідно забезпечити дві умови: рівні правила гри для всіх та прозорість приватизаційного процесу. Поряд із належною підготовкою підприємств до приватизації, забезпечення цих умов – у пріоритеті Фонду», – підкреслив Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко.

«UkraineInvest Guide» стане відправною точкою для інвесторів, адже містить актуальну інформацію про потенціал України та аналітичні дані з різних галузей, а також промотує історії іноземних компаній, які вже успішно працюють у нашій країні», – зазначила заступниця керівника офісу Президента України Юлія Ковалів.

Довідка Finance.ua:

  • 21 липня Верховна Рада прийняла за основу в першому читанні законопроект №3760 про “інвестиційних нянь”.
  • Закон передбачає підтримку українських та іноземних інвесторів, сума інвестицій яких перевищує 30 млн євро і які створюють понад 150 робочих місць із середньою зарплатою на 15% більше, ніж у регіоні, де така інвестиція буде здійснена. Вони отримають прямий договір з урядом.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua