845
Україна домовилась про безвіз із ще однією острівною країною
— Казна та Політика
Україна домовилась про безвізовий режим із Гренадою.
Кабмін затвердив відповідну постанову, повідомив народний депутат від Євросолідарності Олексій Гончаренко в Telegram.
За його словами, завдяки цьому “літати на Карибське море буде значно простіше”.
Гренада розташована у Вест-Індії, в групі Малих Антильських островів і займає однойменний острів і невелику групу островів Південні Гренадіни. Із заходу Гренаду омиває Карибське море, зі сходу – Атлантичний океан. Столиця – Сент-Джорджес.
Нагадаємо, 22 липня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення безвізового режиму для громадян Австралії, Нової Зеландії та країн Аравійського півострова. Указ набирає чинності в день опублікування.
Любите подорожувати? Тоді ви знаєте, що без кредитної картки за кордоном складно. Портал Finance.ua підібрав для вас найкращі пропозиції по кредитних картках.
Кредитні картки для мандрівників
За матеріалами: Газета по-Українськи
Поділитися новиною
Також за темою
Пріоритети та плани бізнесу на 2026 рік
За рік в Україні розміновано понад 12 000 гектарів сільгоспземель
У 2025 році уряд залучив від продажу/обміну ОВДП на аукціонах понад 569 млрд грн
Платформа «Пульс»: що дає її запуск
В Україні офіційно запрацював Defence City
Як зростуть в 2026 році пенсії у військових з інвалідністю
