0 800 307 555
0 800 307 555

Вигравайте гроші для бізнесу від БізПозика!


Вигравайте гроші для бізнесу від БізПозика!

УВАГА РОЗІГРАШ

Вигравайте 10 000, 20 000, 50 000 гривень для свого бізнесу. Заповнюйте анкету!

“БізнесПозика” — фінансова організація, яка видає короткострокові кредити ФОП і СПД, без застави та поручителів, на закупівлю товару або обладнання, розвиток або розширення бізнесу, оплату оренди та на будь-які інші потреби підприємства.

Компанія “БізнесПозика” — клієнтоорієнтована і постійно покращує сервіс для підвищення репутації. І зовсім нещодавно була запущена масштабна програма підтримки українського бізнесу “БІЗНЕСПОЗИКУ обирай — ГРОШІ вигравай”. Вона триватиме з 13.08.2020 по 11.09.2020 року. Результати будуть оголошені 18 вересня 2020.

Що потрібно знати про програму?

  • У програмі можуть взяти участь представники малого бізнесу, зареєстровані як ФОП.
  • Всього є 3 призових місця і відповідні їм нагороди: 1 місце – 50 000 грн, 2 місце – 20 000 грн, 3 місце – 10 000 грн.

Щоб стати учасником програми, потрібно виконати наступні умови:
1. Заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/31OrK0A.
2. Бути зареєстрованим як ФОП.
3. Поставити лайк акційній публікації на сторінці “БізнесПозика” в Facebook або Instagram.

Переможців обере партнер “БізнесПозики” фінансовий портал Finance.ua, що володіє високим рівнем експертизи, за таким головним критерієм — реалістичність і потенційна вигода використання виграшу для вашого бізнесу.

Детальніше про розіграш можна дізнатися тут: https://bizpozyka.com/programma-podderzhky-malogo-byznesa

Чому підтримка саме підприємців?

До того, як компанія почала успішно видавати короткострокові кредити, її представники особисто спілкувалися з підприємцями і ФОПами. Вони дізналися про їх найчастіші проблеми, які були пов’язані з тим, що отримання кредиту в банку — це дуже складний, довгий, а іноді і неможливий процес. А для бізнесу дуже часто потрібні “швидкі гроші” для закриття або оплати оренди, видачі зарплати, покупки нового обладнання тощо. А кошти, які знаходяться в певний момент в обороті, неможливо використовувати.

На основі аналізу таких проблем народилася ідея створити мікрокредитну організацію для підприємців з продуктом націленим на їх вирішення. Після чого ідея реалізувалася в бізнес організацію. Компанія почала пропонувати послуги на ринку підприємців, успішно налагоджувати головні процеси і створювати мережу відділень.

Виходячи з мети організації, робити процес отримання фінансування простим, доступним і прозорим, в реальності весь процес кредитування так і здійснюється. Адже для того, щоб отримати кредит в “БізнесПозика”, потрібно всього лише ідентифікаційний код, паспорт (або посвідка на постійне проживання), а також активне ведення підприємницької діяльності, навіть без зареєстрованого ФОП / СПД або клієнт тільки почав займатися підприємництвом.

Постійна робота над програмою лояльності для клієнтів

Мета компанії “БізнесПозика” — зробити процес отримання фінансування простим, доступним і прозорим, щоб клієнти могли зосередитися на дійсно важливому — розвитку своєї справи.

Програма лояльності також включає в себе акційні пропозиції та кампанії фіндопомоги. Прикладом чого і являється програма підтримки українського бізнесу “БІЗНЕСПОЗИКУ обирай — ГРОШІ вигравай”.

Для малого українського підприємництва — це унікальна можливість саме сьогодні отримати фінансову допомогу для розвитку справи. А для компанії “БізнесПозика” — це ще один важливий крок у зміцненні своєї позиції на ринку кредитних послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:БізнесПозика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua