Для українських туристів відкрито вже 25 напрямків - МЗС


Для українських туристів відкрито вже 25 напрямків - МЗС

Можливість для українців подорожувати за кордон пов’язана з епідемічною ситуацією в Україні, зараз для українців відкрито 25 напрямків для подорожей.

Про це під час брифінгу заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Читайте також: Що робити українцям перед виїздом за кордон: пам’ятка МЗС

“Головний критерій для можливостей українців подорожувати – це ситуація всередині країни, чим краща ситуація в країні, тим більше можливостей ми маємо. Раніше для українців було відкрито 23 напрямки, тепер таких країн у нас 25, додалися Багамські острови і Ліван”, – зазначив він.

Нагадаємо, як раніше повідомляв Кулеба, про зняття обмежень на в’їзд на територію країн Шенгенської зони можна буде говорити після того, як показник в Україні буде або рівні середньому по ЄС, або буде меншим.

Довідка Finance.ua

  • Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект, який передбачає державну підтримку креативних індустрій, сфери культури, туризму, малого і середнього бізнесу через обмеження, що виникли в зв’язку з пандемією COVID-19.
  • Світовий туризм, швидше за все, ніколи до кінця не відновиться після пандемії коронавірусу. З такою заявою виступив засновник і головний виконавчий директор американського сервісу бронювання житла Airbnb Inc. Брайан Ческі.

Відпустка 2020: в яких країнах чекають на українців?

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua