7587
Главу Мінфіну не влаштовує низький курс долара
— Казна та Політика
Для підвищення доходів держбюджету в Україні бажаний вищий курс долара.
Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко в п’ятницю, 3 липня.
“Те, що стабільність курсу є позитивною ситуацією, тут важко сперечатися. Єдине питання, нам, як бюджету, бажано, щоб цей курс був трошки вищим. Очікування у нас в бюджеті були закладені”, – сказав він.
При цьому міністр вважає, що “це не проблема, це не критична ситуація”. За його словами, недобори на митниці Мінфін блокує економією по обслуговуванню держборгу.
Довідка Finance.ua:
- Голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев не бачить загроз для співпраці з МВФ і для курсу гривні після заяви про відставку глави Нацбанку Якова Смолія.
- Відставка глави Національного банку України Якова Смолія не повинна вплинути на курс гривні до долара. Після відповідних рішень ситуація прийде в норму.
🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на YouTube-каналі Finance.ua
За матеріалами: Корреспондент.net
Поділитися новиною
Також за темою
Надходження від військового збору зросли у 4 рази
Україні треба $45,5 млрд допомоги для покриття дефіциту бюджету
Єдина система соціальної сфери: головні зміни
Для опалювального сезону Україні потрібно ще до 1 млрд доларів на газ — Reuters
Зеленський підписав закон про військового омбудсмана
Кабмін розширив програму «Пакунок школяра»