0 800 307 555
0 800 307 555

Зеленський закликав запровадити податок на виведений капітал без застережень


Зеленський закликав запровадити податок на виведений капітал без застережень

Президент України Володимир Зеленський в ході засідання Національної ради реформ, на якому була представлена попередня версія законопроєкту про податок на виведений капітал, зазначив, що якщо є готовність вводити в країні цей податок, то це необхідно здійснити без будь-яких застережень.

Про це повідомили в пресслужбі глави української держави.

“Будь-яку реформу, якщо ви не готові впроваджувати, – не треба чіпати. Мені здається, що якщо ми вводимо податок на виведений капітал, то вводьте. Вводьте – і все. Якщо він покращує життя людей – треба вводити. Без цих “вправо”, “вліво”, “трохи”, “спробуємо”. Мені так здається”, – цитує пресслужба Зеленського.

Зазначається, що після детального обговорення цього законопроєкту учасники засідання домовилися продовжити роботу над цим документом для його вдосконалення.

Довідка Finance.ua:

  • Якщо в Україні буде проводитися амністія капіталів, то громадянам запропонують кілька ставок виведення капіталу з “тіні”.
  • Володимир Зеленський заявляв, що амністія капіталів (нульова декларація) буде цього року. Зараз влада обговорює тонкощі нововведення, проте її модель уже розроблено, оформлено у вигляді законопроєкту, який зареєстровано в парламенті.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua