В Естонії почали будівництво стіни з Росією


В Естонії почали будівництво стіни з Росією

В Естонії департамент поліції і прикордонної охорони Естонії та фірми Merko Ehitus і GRK Infra підписали договір про перший етап будівництва кордону з Росією.

Про це заявив портал телерадіомовлення ERR, передає сайт “Сьогодні”.

Перший етап коштуватиме майже 20 млн євро і містить створення інфраструктури на відрізку естонсько-російського кордону довжиною 23,5 кілометри.

“Це саме та ділянка, через яку найбільше ведуться контрабандистські справи. Там найбільше нелегально перетинають кордон”, – заявив міністр внутрішніх справ Март Гельме. Місцями кордон проходить болотистими ділянками, де також спорудять стіну.

“Наші співробітники та всі співробітники наших субпідрядників муситимуть працювати так, щоб в жодному разі не заступати на територію Росії. Порушувати кордон в ході будівельних робіт не можна, тож логістичних проблем буде достатньо”, – зазначив голова правління Merko Ehitus Eesti AS Іво Волков.

Роботи на першому етапі планується завершити за три роки. Одночасно почнеться підготовка до облаштування й інших ділянок.

Сухопутний кордон з Росією пролягає на відстані 135 кілометрів, з яких на болотисту місцевість припадає 101 км. Сухопутну ділянку передбачається забезпечити високотехнологічною технікою, встановити електронну охоронну систему, тут будуть використовуватися безпілотники, будь-який перетин кордону буде фіксуватися сенсорами.

Буде завершено також будівництво паркану заввишки 2,5 метра довжиною близько 90 кілометрів. В Естонії ухвалено рішення виділити на облаштування кордону 130,5 млн євро.

Між Естонією і Росією немає договору про кордон. Його підписували двічі, в 2005 і 2014 роках, але він досі не ратифікований.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua