0 800 307 555
0 800 307 555

Скільки українців мають заощадження на період карантину (опитування)


Скільки українців мають заощадження на період карантину (опитування)

Майже половина українців (40%) не мають фінансових заощаджень на період карантину. Про це сказано в дослідженні аналітичної компанії Research&Branding Group.

Опитування було проведено віддалено з 28 березня по 1 квітня. У ньому взяли участь 1 тис. респондентів.

Як свідчать результати опитування, лише 17% українців мають кошти на місяць карантину, 13% мають заощадження на кілька тижнів, а 40% не мають фінансових заощаджень.

Читайте також: Пенсії і соцвиплати на період карантину будуть змінені автоматично

Запаси. 68% опитаних не робили товарних запасів на період карантинних обмежень, і тільки 26% зробили запаси з макаронних виробів, круп та консервів.

Прогнози. 36% українців висловили впевненість, що карантин істотно погіршить їхнє матеріальне становище, і тільки 19% впевнені, що нічого у фінансовому плані для них не зміниться.

Раніше Finance.ua повідомляв, що 51% підприємців можуть протриматися в умовах карантину не більше місяця. А 29% респондентів вже припинили роботу під час карантину, це характерно для мікробізнесу.

Довідка Finance.ua:

  • 2 квітня підписано антикризовий закон для полегшення умов карантину, що дає додаткові соціальні та економічні гарантії для підтримки громадян і бізнесу (серед іншого спрощується):
  • спрощується оформлення дистанційної роботи – працівники мають право розподіляти робочий час на свій розсуд, а виконання дистанційної роботи не призводить до будь-яких обмежень трудових прав або зменшення заробітної плати.

Читайте важливі поради, які стануть в нагоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua