😷 Банк Англії знизив ставку до 0,1%


😷 Банк Англії знизив ставку до 0,1%

Банк Англії вчора, 19 березня, вирішив скоротити базову ставку на 15 базисних пунктів (0,15 процентних пункти) до 0,1% – найнижчого рівня з моменту заснування Банку в 1694 році.

Згідно повідомленню центробанку, він також направить в економіку 200 млрд фунтів стерлінгів для подолання наслідків поширення коронавірусу. Мета – зменшення стресу на ринках облігацій, а не зниження прибутковості для стимулювання кредитування та витрат.

На думку аналітиків, економіка Великої Британії скоріш за все ввійде в глибоку рецесію.

Комітет Банку Англії з грошово-кредитної політики вже заявив, що за останні дні «умови на золотовалютному ринку Великої Британії погіршилися, оскільки інвестори шукали інструменти з більш коротким терміном погашення, які є ближчою заміною високоліквідних резервів центробанку».

Купівля активів, через яку портфель бондів ЦБ зросте до 645 млрд фунтів, увіллє гроші на ринок і послабить тиск на інвесторів, які змушені продавати облігації.

Довідка Finance.ua:

  • 11 березня Банк Англії знизив ставку до 0,25% з 0,75% річних, а також оприлюднив пакет додаткових заходів для боротьби з негативними наслідками поширення коронавірусу, зокрема надання банкам наддешевих кредитів для передачі малому і середньому бізнесу.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua