Apple попередила магазини про дефіцит iPhone через епідемію


Apple попередила магазини про дефіцит iPhone через епідемію

Компанія Apple попередила роздрібних співробітників про нестачу iPhone. Це ще одна ознака того, що спалах коронавірусу впливає на ланцюжок поставок компанії.

За словами співробітників Apple Store, компанія нещодавно повідомила співробітникам Служби технічної підтримки в магазинах, що iPhone для заміни сильно пошкоджених пристроїв буде в дефіциті протягом двох-чотирьох тижнів.

Працівники були повідомлені в пам’ятці, що вони можуть запропонувати відправляти поштою замінені iPhone клієнтам і надавати пристрої позичальника для полегшення ситуації із затримками.

Деякі магазини Apple також помітили брак окремих частин, за словами співробітників, які просили не називати їх при обговоренні особистої інформації. Представник Apple не прокоментував ситуацію.

Додамо, коли користувач приносить пошкоджений iPhone в магазин Apple, компанія може замінити окремі деталі, такі як екран або камера. Якщо пристрій не підлягає ремонту, компанія часто надає відновлений телефон на заміну, а не абсолютно нову модель.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua