ПриватБанк отримав нагороду за передові технології року (фото)


ПриватБанк отримав нагороду за передові технології року (фото)

У п’ятницю, 28 лютого, в столичному TAO Event Hall відбулася церемонія нагородження за особливі досягнення в банківській сфері – FinAwards 2020.

Засновники премії – популярні сайти України про фінанси та інвестиції Finance.ua і Minfin.com.ua. А її організатор – один з провідних конференц-майданчиків країни в сфері фінансів і технологій, компанія BankOnline.

За перші місця в 15 номінаціях боролися 32 банки нашої країни. Також банки були номіновані на звання «Передові технології року».

Що за номінація? Кандидати на цю номінацію в 2019 році впроваджували технічні новації, щоб поліпшити якість обслуговування роздрібних клієнтів: підвищити доступність до послуг банку, скоротити час операції, документообіг, кількість візитів до відділення, розширити можливості дистанційного обслуговування.

Хто ж кращі з кращих? Бронзовим призером номінації став банк, який до цього входив тільки до п’ятірки кращих – «Восток». Друге місце за розвиток технологій банкінгу судді і всі ті, хто проголосував на сайті FinAwards, віддали Ощадбанку.


Андрій Шараєвський від СМО компанії Interkassa вручив нагороду Сергію Харитичу, керівнику електронного бизнесу “ПриватБанку”

Кращим в передових технологіях став ПриватБанк. Одними з останніх з новацій Привату стали:

  • спільно з ePayService – онлайн сервіс зарахування платежів на рахунки ПриватБанку, який дозволяє фрілансерам, вебмайстрам та ІТ фахівцям отримувати кошти в режимі 24/7;
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua