Правила видачі кредитів для бізнесу спростять


Правила видачі кредитів для бізнесу спростять

Українці за два тижні отримали понад 27 млн гривень кредитів за програмою “Доступні кредити 5-7-9%”, але в роботі все ще залишається 2,5 тисячі заявок на такі позики.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у своєму Telegram-каналі.

Для підприємців, які не мають застави, уряд розробив окремий механізм – кредитні гарантії. Банк замінює заставу спеціальним фінансовим інструментом.

Кабмін також розпочинає Всеукраїнський навчальний тур для підприємців, які захочуть пройти комплексне безкоштовне навчання з підвищення своїх бізнес-компетенцій.

Нагадаємо, ще 11 українських банків подали заявки на участь в урядовій програмі для малого та середнього бізнесу “доступні кредити 5-7-9%”, повідомляється в звіті з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, оприлюдненому на урядовому порталі.

Довідка Finance.ua:

 • Президент Володимир Зеленський підписав закон № 2589, який передбачає виділення 2 млрд гривень для урядової програми доступних кредитів для малого та середнього бізнесу.
 • Передбачається: видача кредитів у розмірі до 1,5 млн грн строком на 5 років під 5% річних, якщо передбачається виручка до 25 млн грн і створюються мінімум два робочі місця;
 • під 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн, який не створює нових робочих місць (але з можливістю знизити її на 0,5 процентного пункту за кожного нового працівника);
 • під 9% річних – для працюючого бізнесу з виручкою 25-50 млн грн;
  сам учасник повинен інвестувати 20% власних коштів від усіх витрат.

До речі, портал Finance.ua проаналізував кредитні пропозиції більшості українських банків. Найкращі ми відібрали в спеціальному сервісі.

Порівняти і підібрати кредит можна тут 💰

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua